March 9, 2020

February 28, 2020

Please reload

Recente berichten

DEZE WEEK IN PUBLINIEUWS !

March 4, 2020

Voetbalvereniging KVS Branst blinkt uit met een uitmuntende jeugdwerking.

 

BRANST:  Eind vorig jaar werd de jeugdwerking van derde provincialer KVS Branst doorgelicht door het erkend audit-bureau Foot PASS. Tijdens deze evaluatie gaat men telkens verschillende indicatoren meten en monitoren. Verder wordt er ook aandacht besteed aan het informeren, adviseren en coachen van de betrokken medewerkers. Voetbalverenigingen die hun jeugdwerking verbeteren krijgen een beloning in de vorm van labels en kwaliteitssterren. Aandachtspunten hierbij zijn onder meer beleid en strategie, organisatie, voetbalopleiding, interne communicatie, externe relaties, effectiviteit, accommodatie en materiaal. "Onze club groeit elk jaar en het is onze plicht om het toenemend aantal jeugdige voetballertjes een gedegen voetbalopleiding aan te reiken. We hadden een lijvig dossier opgesteld en onlangs kregen we het bezoek van de auditor. Na een grondige evaluatie en gesprekken met personen die nauw verbonden zijn met KVS Branst woonde de auditor nog onaangekondigd een training bij om na te gaan in hoeverre de uitgeschreven instructies en procedures overeenstemmen met de praktische uitvoering. Op basis van al die resultaten behaalden we 1 ster bovenop het 'Basic Quality Club'-kwaliteitslabel. Dit is voor een club als KVS Branst het hoogst haalbare en daar zijn we uiteraard ontzettend fier op. De subsidie die we hiervoor ontvangen gaan we gebruiken om onze jeugdwerking op structureel vlak te verbeteren. Het toegekende label is drie jaar geldig maar elk seizoen moeten we onszelf wel bewijzen. Op onze lauweren rusten hoort er dus niet bij," aldus Luc Van Immerseel. 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Volg ons
Please reload

Archief
  • Facebook Basic Square

© Copyright 2015. KVS Branst   Walter Van Ingelgem