March 9, 2020

February 28, 2020

Please reload

Recente berichten

Einde van een mooie reeks zonder nederlaag.

March 2, 2020

Verslag eerste elftal  KVS Branst – SK Wavria (zon. 01/03/2020 – 15:00 uur)

 

Uitslag: 1 – 3  (Rust: 0-0)

 

 

Selectie KVS Branst: Sander De Batselier – Kenny Laevaert – Brahim Ben Sallam – Steven Maes – Jens Demul – Thomas Brigez – Anass Boukandrouj – Wiebe Bakker – Roel Van Hemert– Hamza Zaàf – Nick Meert

 

Wissels KVS Branst: 63’ Nick Meert out, Tim Bakker in – 83’Steven Maes out, Wouter Lamberts in – 84’ Anass Boukandrouj out, Paavo Verbiest in – NG Roel Van Cleempit (GK)

 

Selectie SK Wavria: Niel De Booij – Bram T’Seyen – Jeroen De Vroe – Lukas Devaere – Maarten Lardaux – Brent Looymans – Pieter De Bruyn – Quentin Claus – Ismail Rabhi – Axl Van Dyck – Sebastiaan Van Dyck

 

Wissels SK Wavria: 66’ Ismail Rabhi out, Koen De Preter in – 80’ Quentin Claus out, Marnick Ceuppens in – 85’ Sebastiaan Van Dyck, Pieter Heremans in – NG Ruben Micha (GK)

 

Doelpunten: 46’ Sebastiaan Van Dyck (0 – 1 ), 69’ Thomas Brigez (1 – 1), 80’Quentin Claus (1 – 2), 94’ Pieter Heremans (1 – 3)

 

Gele kaart(-en) KVS Branst: 72’ Wiebe Bakker

 

Gele kaart(-en) SK Wavria: 65’ Brent Looymans

 

Scheidsrechter de heer Cedric Marranita Livreiro (6), bijgestaan door de heren Alfons Taels (13) en de heer Jean Petit (6)

 

 

Einde van een mooie reeks zonder nederlaag. We gaven het vorige week in de voorbeschouwing van het verslag al aan dat ons elftal voor een moeilijke opgave stond vanmiddag met het bezoek van het nummer 5 in de rangschikking SK Wavria.

In de heenwedstrijd verloren we erg ongelukkig in het slot met 3-2 en verdienden we iets meer, vanmiddag moeten we eerlijk zijn en toegeven dat na 90 minuten de drie punten gaat naar de ploeg die er het meeste aanspraak op kon maken.

Wel vreemd aan het scoreverloop is dat de bezoekers vooral de eerste helft domineerden, en geel-blauw geen voet aan de grond had en we de rust haalden zonder kleerscheuren (0-0). De tweede helft herstelde KVS Branst min of meer het evenwicht - na een snelle achterstand – maar schoot het zichzelf in de voet door individuele foutjes die koelbloedig werden afgestraft door onze gasten.

 

De Scheldezonen konden in een kansarme eerste helft de bal nauwelijks in eigen rangen houden en was zeer onnauwkeurig bij de passing. Paars-wit begon alsof ze een thuiswedstrijd speelden en kon wel beter de bal rond tikken en zocht nadrukkelijker naar openingen dan geel-blauw. Ex-Scheldezoon Axl Van Dyck deelt na amper 5 minuten al een waarschuwing uit, maar kan net niet goed genoeg bij het leder om af te drukken. 10’ na balverlies wordt Ismail Rabhi alleen voor Sander De Batselier afgezonderd, hij wil het te mooi doen, gelukkig gaat zijn poging naast. Halfweg de eerste helft steekt de thuisploeg een eerste keer de neus aan het venster, lateraal balverlies op het middenveld bij de bezoekers, Hamza Zaàf met recuperatie schakelt 2-tal tegenstanders uit, maar net hij zichzelf alleen voor de bezoekende doelman De Booij kan zetten, duwt hij de bal iets te ver voor zich uit en weg kans. 25’ mooie voorzet van Kenny Laevaert op rechts richting tweede paal, Wiebe Bakker met knappe aanname, maar Bram T’Seyen kan er nog net een voetje voor steken vooraleer Wiebe wil trappen, hoekschop volgt met grote kopkans voor Thomas Brigez die van kortbij over doel besluit. 38’ counter Nick Meert, via klutsbal met Jeroen De Vroe komt doelman De Booij met de schrik vrij als deze naast zijn verlaten doel rolt. Verdiende SK Wavria bij rust een voorsprong, dan waren hun kansen niet zo talrijk en vooral in het wedstrijdbegin. Het was nu afwachten of de ‘dragende’ spelers bij de thuisploeg hun niveau wat kon opkrikken en wat meer drive en precisie in hun spel konden leggen. Maar amper was de tweede helft op gang gefloten door de zeer goed leidende , jonge scheidsrechter Cedric Marranita Livreiro, of we liepen al achter de feiten aan. Schrijnend hoe onze doelman Sander in de steek wordt gelaten door zijn verdedigers bij de 0 – 1 in minuut 46, eerst wordt aan onze eigen 16 een bal lateraal ingespeeld die verloren gaat, Sander kan met twee prima reflexen de bal weren, maar zelfs de derde bal is voor een bezoeker die scherper reageert dan onze defensie, Sebastiaan Van Dyck zet zijn ploeg op voorsprong. De Scheldezonen proberen zich te herstellen , maar hebben het moeilijk om voldragen combinaties op de grasmat te leggen. Dan moet het maar met een solo slalom en zo gaat in minuut 54 Nick Meert zijn kans, schuin voor doel besluit hij met links op De Booij. 69’ Knappe pass van Jens Demul naar Wiebe Bakker, die vindt op zijn beurt de mee opgerukte Thomas Brigez die binnen schuift: Goooaaal ! 1 – 1. En dan krijgt de thuisploeg zijn momentum en pakt het deze niet, de bezoekers wankelen nu even en je krijgt het gevoel dat er meer in zit, nauwelijks 1 minuut na de gelijkmaker, zet Roel Van Hemert Hamza alleen voor doel, onze smaakmaker van de voorbije weken, heeft vanmiddag echter niet zijn dagje, want oog in oog met De Booij laat hij de 2-1 voorsprong liggen….Onze defensie, toch wel al weken lang prima bezig, laat zich echter vanmiddag een tweede keer ringeloren in minuut 80, net wanneer het geloof bij de thuisploeg en zijn aanhang groeit, gaan we centraal open staan en glipt Quentin Claus met een lange bal door de centrale as door de buitenspelval, hij werkt beheerst af en bezorgt ons een koude douche waar we niet meer van herstellen: 1 – 2, onze trainers proberen nog wel en brengen Wouter Lamberts en Paavo Verbiest nog voor het slot en we nemen achterin grote risico’s om alsnog een puntje uit de brand te slepen, de kwaliteit ontbreekt echter en het is op een allerlaatste counter in minuut 94 dat invaller Pieter Heremans de eindstand mag bepalen: 1 – 3. Zo komt er een einde aan een mooie reeks van 11 wedstrijden zonder nederlaag, het was geleden van 17 november 2019 uit bij KV Bonheiden (1-0), en toegegeven na 27 op 33 komt een nederlaag hard aan, maar SK Wavria verdiende het wel. Belangrijk is nu uiteraard hoe onze spelersgroep volgende week reageert uit bij Hove Sport en willen we hen nu al wat op scherp zetten om dit met volle overgave opnieuw aan te vatten, want het zou mooi zijn mochten we dit seizoen de kaap van 50 punten kunnen afronden, want eerlijk wie had dit vooraf gedacht dat zoiets mogelijk zou zijn na een matige eerste periode. Dus absoluut geen onderschatting en er fel tegen aan volgende zondag.

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Volg ons
Please reload

Archief
  • Facebook Basic Square

© Copyright 2015. KVS Branst   Walter Van Ingelgem