March 9, 2020

February 28, 2020

Please reload

Recente berichten

Grazie Forza KVS Branst, Ti Amo

February 24, 2020

Verslag eerste elftal  SV Aartselaar – KVS Branst (zon. 23/02/2020)

Uitslag: 1 – 2  (Rust: 0-1)

 

Selectie SV Aartselaar: Orest Pszeniczko – Dries Van Rompaey – Han Avonts – Jens Vanderhoeven – Mattias Roef – Robin Meynen – Thomas Creemers – Jordy Galvez – Gianni Abrams – Beau Van Tongeren – Zlatan Berberovic

 

Wissels SV Aartselaar: 74’ Gianni Abrams out, Matthieu Dedry in – 76’ Jordy Galvez out, Felipe Quick in – 83’ Mattias Roef out, Nick Thijs in

 

Selectie KVS Branst: Sander De Batselier – Kenny Laevaert – Brahim Ben Sallam – Steven Maes – Jens Demul – Thomas Brigez – Anass Boukandrouj – Wiebe Bakker – Tim Bakker – Hamza Zaàf – Nick Meert

 

Wissels KVS Branst: 57’Tim Bakker out, Roel Van Hemert in – 70’ Nick Meert out, Wouter Lamberts in – 85’ Anass Boukandrouj out, Paavo Verbiest in – NG Rutger Smets

 

Doelpunten: 28’ Thomas Brigez (0 – 1), 52’ Thomas Creemers (1 – 1), 63’ Nick Meert (1 – 2)

 

Gele kaart(-en) SV Aartselaar: geen

 

Gele kaart(-en) KVS Branst: geen

 

Scheidsrechter de heer Roger Paeshuyse (12), bijgestaan door mevrouw Elke Dirickx(12) en de heer Aviel Rappé (2)

 

 

 

 

Vanmiddag – zondag 23 februari – uitwedstrijd van onze jongens bij SV Aartselaar. Altijd lastig duel voor KVS Branst. De thuisploeg verloor in zijn laatste 8 wedstrijden slechts 2 keer nipt en dat telkens bij de kopploegen Bonheiden (1-0) en Putte (4-3). Daartegenover waren de statistieken van de Scheldezonen natuurlijk ook niet verkeerd. 10 wedstrijden op rij ongeslagen ! Benieuwd of ook deze keer ons team zijn storm naar boven in het klassement kon verder zetten. Van storm gesproken, derde week op rij lastige omstandigheden om verzorgd combinatie voetbal te brengen. En op onze bank bij wijlen apocalyptische toestanden, een dug-out met spanriemen vast gesjord om ons te beschermen van een vrije vlucht , en de regen die onze kiné en C° na 90 minuten volledig had doorweekt en verkleumd.

Het was na een poos onmogelijk om de wedstrijdfeiten nog te noteren, vandaar het ingekorte verslag. De wedstrijd opener was voor Branst dat met zijn technische spelers wel raad weet met een bal op een kunstgrasveld. Veel kansen voor de kooi van doelman Orest Pszeniczko – die de afwezige doelman Wouter Philips kwam vervangen – leverde dat echter niet op. Achterin was het voortdurend opletten voor de – vooral in de eerste helft – beweeglijke en infiltrerende goaltjesmaker Beau Van Tongeren. Maar ook onze doelman Sander De Batselier werd enkel gesolliciteerd met veelal plukwerk bij een aantal hoekschoppen en stilstaande fases. Net voor het halfuur een keer dreiging langs Hamza Zaàf, die vaak eerst wat onder stoom moet komen , knappe actie en trap gaat via de doelman in corner. Wiebe brengt het leder voor doel en Thomas Brigez – die ook volgend seizoen voor KVS Branst zal spelen – kopt sterk binneeeeeeuuuuuuuuh GOAAAAAAAAAAAAL !! 0 – 1. 36’ Branst is telkens dreigend op hoekschoppen, ook in minuut 36 bij een in eerste instantie afgeweerde bal, wordt die door onze skipper Kenny Laevaert terug voor doel gebracht, zijn maatje Jens Demul kan maar net niet bij de bal. Thomas Brigez kan zelfs kort voor de pauze ei zo na zijn tweede scoren, maar ook net niet, we gaan rusten en wat opdrogen bij een verdiende 0-1 voorsprong. Coach Van Bossche vraagt de jongens in de vestiaire zeker waakzaam te blijven en geeft aan dat de buit nog verre van binnen is, de heenwedstrijd stonden we trouwens ook 1-0 voor na 45 minuten en gingen we de tweede helft roemloos onderuit met 1-3. Ondanks dit dient het gezegd dat onze spelers het vierde kwartier niet thuis gaven en zwak aan de tweede doorgang begonnen. De thuisploeg rook zijn kans en al snel kwam er de gelijkmaker na 52’ via Thomas Creemers die een knappe voorzet vanop links voorbij Sander in doel verwerkte. SV Aartselaar ging even door op zijn elan en we kwamen goed weg als ref Paeshuyse geen strafschop zag bij handspel in onze rechthoek. Onze trainers grijpen in en brengen Roel Van Hemert op het veld (57’) om het evenwicht terug te herstellen. Dit lijkt ook te gaan lukken als Roel in minuut 63 Nick Meert vindt, onze spits sneller als zijn bewaker knalt de bal tegen het net: GOOAAAAAAAAAAAAL en opnieuw een voorsprong voor geel-blauw ! 1 – 2 , Nick – dol gelukkig bij het vieren van deze goal – krijgt een kramp in beide benen en dient kort er na naar de kant te komen, in zijn plaats komt Wouter Lamberts. De ruimtes achterin bij de thuisploeg worden nu wel erg groot en we moeten het ons beklagen dat we de wedstrijd in deze laatste 20 minuten vergeten af te maken , met onder andere 100 % doelkansen voor Anass, Hamza en Wouter. Ongeveer een kwartier voor tijd moeten we onze doorweekte ogen vol ongeloof uitwrijven: Hamza Zaàf met een fantastische dribbel – sierlijk als een skiër die op de latten tussen de paaltjes slalomt – zowat 4 à 5 thuisspelers het nakijken geeft oog in oog met de doelman de bal stift, ben bijna in extase van zoveel schoonheid, het leder ketst tegen de dwarslat en de rebound wordt door Wiebe Bakker binnen gekopt…. Wat een wereldgoal denk je dan…. Assistente Elke Dirickx heeft echter buitenspel (???) gezien, wat een teleurstelling bij deze beslissing, Wiebe stond wel degelijk achter Hamza en de bal bij diens poging…. Geen 1-3 en nog een prangend slot dus allicht. We tellen de minuten af, Paavo Verbiest komt een moegestreden Anass Boukandrouj nog vervangen. Uiteindelijk fluit scheidsrechter Roger Paeshuyse – die veel toeliet en de kaarten op zak hield, maar consequent bleef naar beide kanten en dus mag terugblikken op prima leiding – de wedstrijd af. Verdiende driepunter en 11de wedstrijd op rij ongeslagen (!). Waarom deze Italiaanse aanhef zie ik jullie denken, wel zaterdagavond organiseerde onze trouwe medewerkers van KVS jeugd een mooie Italiaanse avond met heerlijke spaghetti en bruschetta’s. Ons eerste elftal was ook talrijk aanwezig en hadden vanmiddag bij een doping controle allicht betrapt geweest op een overduidelijke aanwezigheid van citroenen (limoncello).

Volgende opdracht, opnieuw niet van de poes, dan ontvangen we SK Wavria aan de Buizerd. Paars-wit van coach Bert Verlinden zijn – wat mezelf betreft – de frisse verrassing van dit seizoen. Vorig seizoen nog in vierde provinciale aan de slag leggen ze nu een bijzonder knap parcours af , met net als wij 13 zeges na 23 wedstrijden en een vijfde plaats in de rangschikking. Ze tekenen momenteel voor de beste defensie van onze reeks. We staan nu met een 7-tal ploegen op een handvol punten kort bij elkaar, deze competitie lijkt naar een bijzonder spannend slot te gaan en dat is uiteraard erg leuk voor de supporters. Afspraak dus volgende zondag 1 maart aan de Buizerd !

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Volg ons
Please reload

Archief
  • Facebook Basic Square

© Copyright 2015. KVS Branst   Walter Van Ingelgem