March 9, 2020

February 28, 2020

Please reload

Recente berichten

Wedstrijd met twee gezichten.

January 13, 2020

Verslag eerste elftal  KVS Branst – KFC Putte  (zon. 12/01/2020 – 14:30 uur)

Uitslag: 1 – 1 (Rust: 0-1)

 

Selectie KVS Branst: Sander De Batselier – Kenny Laevaert – Brahim Ben Sallam – Steven Maes – Jens Demul – Thomas Brigez – Anass Boukandrouj – Wiebe Bakker – Hamza Zaàf – Roel Van Hemert – Abdoul Karim Fofana

 

Wissels KVS Branst: 73’ Abdoul Karim Fofana out , Tim Bakker in – NG  Roel Van Cleemput (GK) – Ali Kaan Gönen – Jesse Markuszewski

 

Selectie KFC Putte: Bram Rijmenams – Jasper Spruyt – Wouter Haagen – Pieter Van De Mosselaer – Jordi Wouters – Ken Vets – Ken De Rijck – Floran Magriet – Jeroen Trogh – Mario André Nunes Soares – Michaël Pollet

 

Wissels KFC Putte: 59’ Jasper Spruyt out, Philippe De Smet in – 69’ Michaël Pollet out, Kevin Papen in – 84’ Ken De Rijck out, Tom Pinxteren in - NG Dominique Fleurbay (GK)

 

Doelpunten:  20’ Ken Vets (0 – 1) – 81’ Thomas Brigez (1 – 1)

 

Gele kaart(-en) KVS Branst: 67’ Thomas Brigez, 76’ Brahim Ben Sallam, 80’ Wiebe Bakker, 85’ Anass Boukandrouj

 

Gele kaart(-en) KFC Putte: 60’ Pieter Van De Mosselaer, 90’ Mario André Nunes Soares

 

Scheidsrechter de heer Alexander Van Herck (7), bijgestaan door de heren Paul Verheyen (5) en de heer Jan Vissers (8)

 

Tweede wedstrijd van het nieuwe jaar 2020, 11de thuiswedstrijd inmiddels en op de affiche het bezoek van het nummer drie in de rangschikking KFC Putte. Vorige week verloren ze verrassend zwaar met 4-0 in Katelijne. De jongens van coach Pieterjan Boogers zouden dus ongetwijfeld op revanche uit zijn. De heenwedstrijd verloren we met 3 – 1. De Scheldezonen wonnen vorige zaterdag met maar liefst 0-5 uit bij KFC Kontich B, maar naar verluid was deze score niet naar het beeld van de partij, een zwakke eerste helft waar de thuisploeg domineerde en een ruime voorsprong verdiende, kantelde plots in ons voordeel met een 0-2 tussenstand.

Opnieuw moest onze coach Karel Van Bossche puzzelen in de voorlinie. Want Djibril Pengé is nog steeds out en Nick Meert liep vorige wedstrijd tegen zijn derde gele karton aan. Op de bank namen onder andere 2 jonkies plaats: de 17 jarige Jesse Markuszewski en de 18 jarige Ali Kaan Gönen. De wedstrijdfeiten dan: De eerste helft werd gedomineerd door de bezoekers en zat er in ons elftal te weinig vuur en vooral veel te veel afval in de passing. Defensief stonden we vrij goed want tot veel doelkansen kwamen de jongens van Putte niet. We noteren in minuut 13 een lange rush van de aalvlugge Nunes Soares, hij brengt aan de achterlijn de bal voor doel waar Jeroen Trogh opduikt, onze doelman Sander De Batselier kan zijn vingertoppen tegen de bal zetten, waardoor Jeroen Trogh net niet tot scoren kan komen. Slechts uitstel want in minuut 20 komt de 0 – 1 voorsprong er toch, als te gemakkelijk Ken Vets door onze centrale as kan door gaan, en beheerst besluit naast de uitgekomen Sander De Batselier. De bezoekers maken indruk, er zit heel veel beweging in hun elftal, en KVS Branst heeft hierop tot dan geen antwoord.  Het is dan zaak om in de wedstrijd te blijven en niet op een onoverkomelijke achterstand te komen.  De Scheldezonen kunnen in deze eerste helft nauwelijks voor gevaar zorgen, onze aanvallers Roel Van Hemert en Abdoul Fofana missen de explosiviteit om de bezoekende defensie te ontrafelen, en de laatste pass of voorzet heeft te weinig kwaliteit  . Het blijft vooral uitkijken niet in het mes te lopen van de omschakeling met snelle jongens als Nunes Soares en De Rijck. De koffie wordt zonder verder kleerscheuren gehaald met een 0-1 tussenstand. De tweede helft begint met dezelfde spelers, en plots krijgen we een totaal ander spelbeeld , blijkbaar hebben onze jongens begrepen dat het anders moet en gaan ze als collectief voorop in de strijd. 49’ nummertje van Hamza Zaàf aan de hoekschopvlag, hij wringt zich tussen een paar verdedigers door met knappe beweging en vindt de volledig vrij gelaten Wiebe Bakker aan de tweede paal, hij trapt de grote mogelijkheid helaas over doel. 53’ Balverlies van de nochtans hard werkende Anass Boukandrouj op het middenveld, het gaat onmiddellijk naar Nunes Soares, die  schuin 1 op 1 komt met Sander die ons in de wedstrijd houdt. 57’ Hamza Zaàf – bezig aan een sterke tweede helft – vindt na dribbel Roel Van Hemert, lage trap volgt, doelman Rijmenams weert met moeite, de bal komt bij Fofana die tegen de buitenkant van de paal trapt. Je voelt meer en meer dat er toch iets te rapen valt vanmiddag en onze Scheldezonen groeien in de wedstrijd. 65’ opnieuw een mooie doelkans opgezet via Hamza, hij speelt op Wiebe die knalt…..Optisch bedrog aan onze kant, onze trainer zet zijn vieringsdansje reeds in,  het net beweegt wel ,echter de bal is niet tussen de palen maar tegen het zijnet gegaan…….  67’ opnieuw wat opwinding als Fofana in de 16 neer gaat in duel met doelman Rijmenams, in eerste instantie denken we dat de jonge scheidsrechter Van Herck (18!) – die trouwens mag terugblikken op goede wedstrijd leiding – naar de stip wijst, al gauw blijkt dat hij achterbal geeft. Onze ploeg blijft alles geven om minimaal een verdiend  punt aan de Buizerd te houden, en die gelijkmaker komt er ook op een manier die onze tweede helft typeert. Wiebe Bakker vecht zich aan de zestien bij de bal, Thomas Brigez springt hem bij en zo gaat het leder naar Roel die op links de goed ingevallen Tim Bakker aanspeelt, knappe voorzet met links volgt en Thomas knikt de bal met het hoofd in het hoekje buiten bereik van doelman Rijmenams binnen !! GOOOOOOAAAAAL !!! 1 – 1.

Met nog 10 minuten te gaan hinkt de coach van KVS Branst wat op 2 gedachten, dit goed punt behouden of voluit nog voor een driepunter gaan met een mogelijke dodelijke tegenstoot als risico… uiteindelijk zou een zege ons nog steeds uitzicht geven op de tweede periodetitel. De 1-1 wordt ook de eindstand . De tweede helft was zeker onderhoudend voor onze supporters en zagen ze strijd van twee teams die een zege zochten, getuige daarvan ook de 6 gele kaarten die allemaal het laatste half uur vielen (vier voor Branst en twee voor de bezoekers). Proficiat aan onze jongens die opnieuw als collectief loon kreeg naar werken tegen ongetwijfeld één van de sterkere ploegen van onze reeks. Volgende zondag moeten we opnieuw stevig aan de bak aan de Vossevelden 9 , te Sint-Katelijne Waver. De jongens van Serge Van Den Stock zijn ook aan een sterke reeks bezig, net als wij slechts 1 nederlaag in de laatste 8 wedstrijden en momenteel op een mooie derde plaats in de rangschikking.  Supporters op post !              

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Volg ons
Please reload

Archief
  • Facebook Basic Square

© Copyright 2015. KVS Branst   Walter Van Ingelgem