March 9, 2020

February 28, 2020

Please reload

Recente berichten

Als voetballers het collectief voorop zetten...beloon je jezelf !

December 16, 2019

Verslag eerste elftal  KVS Branst – KFCM Hallaar (zon. 15/12/2019 – 14:30 uur)

 

Uitslag: 3 – 1 (Rust: 0-0)

 

Selectie KVS Branst: Sander De Batselier – Kenny Laevaert – Brahim Ben Sallam – Steven Maes – Jens Demul – Paavo Verbiest – Thomas Brigez – Anass Boukandrouj – Wiebe Bakker – Hamza Zaàf - Nick Meert 

 

Wissels KVS Branst: 60’ Anass Boukandrouj out , Wouter Lamberts in – 87’Hamza Zaàf out, Ali Gönen in – NG Jasper Maerevoet, Roel Van Cleemput (GK)

 

Selectie KFCM Hallaar: Gregory Vetters – Louka Faes – Jelle Van Doninck – Hans Poortmans – Samuel Peeters – Arne Van Craen – Bram Criel – Peter Nijs – Stein Warpy – Glenn Van Den Broeck – Pieter Jan Vercammen

 

Wissels KFCM Hallaar: 73’ Glenn Van Den Broeck out, Robbe Verstrepen in -81’ Stein Warpy out, Kaïs Benhamou in – NG Hendrik Dockx

 

Doelpunten:  52 ‘ Bram Criel (0 – 1) – 65’ Jens Demul (pen:1 – 1) – 81’ Hamza Zaàf (2 – 1) – 90’ +3 ’ Wouter Lamberts (3 – 1)

 

Gele kaart(-en) KVS Branst: 25’ Sander De Batselier, 50’ Thomas Brigez

 

Gele kaart(-en) KFCM Hallaar: geen

 

Scheidsrechter de heer Geert Mertens (4), bijgestaan door de heren Roger Feremans (4) en de heer Michael Kopczynski (6)

 

BALSPONSOR: ’t GAZETTEKE in Branst

 

Wedstrijd 16 vanmiddag en reeds de 10de thuiswedstrijd voor geel-blauw. Na de verrassende , maar niet onverdiende zege vorige week thuis tegen SV Willebroekse (1-0), opnieuw lastige affiche met het bezoek van de groen-rode Molenzonen uit Hallaar. De heenwedstrijd trokken Bram Criel, Peter Nijs en C° aan het langste eind met een 3-2 overwinning. Onze coach Karel kon nog steeds geen beroep doen op de geblesseerden Roel Van Hemert , Richard Simmy, Djibril Pengé en Abdul Fofana.  Hamza Zaàf keerde terug uit een ‘gele’ schorsingsdag en verscheen meteen in de basis. Op de bank ook twee jonkies uit eigen opleiding Ali Gönen en Wouter Lamberts (respectievelijk 18 en 19 jaar). De vele regen van de afgelopen dagen had voor een ietwat vettige bodem gezorgd, maar het veld was ook voor deze 10de thuiswedstrijd in prima staat.

De wedstrijd opening is langs beide kanten wat afwachtend, opvallend: de bezoekers zakken laag in bij balbezit van KVS Branst. De eerste dreigende fase noteren we in minuut 14 na pass van Hamza Zaàf naar Wiebe Bakker, zijn knal met rechts zoeft niet ver naast. 21’ plots ruimte voor Nick Meert om in de 16 aan te leggen, hij wordt in extremis nog afgeblokt door Jelle Van Doninck. 25’ de bezoekers tot dan nog niet gevaarlijk krijgen  - naar onze mening – een erg lichte strafschop na een tussenkomst van onze doelman Sander De Batselier, en met geel karton er bovenop. Peter Nijs achter de bal, maar Sander zorgt toch wel voor wat gerechtigheid en pakt het leder klem. 36’ uitblinker vanmiddag Hamza Zaàf, die vriend en tegenstander verrast, met mooie individuele actie, vindt Wiebe Bakker, de mooie schiet kans links schuin voor doel gaat opnieuw niet ver naast. Amper 1 minuut later, opnieuw via Hamza, komt de bal bij Wiebe, die op rechts de infiltrerende Anass Boukandrouj aanspeelt, grote kans om de score te openen, keeper Vetters komt uit zijn kooi, lage trap is aangewezen, maar ook Anass mist het kader en schiet over de dwarsligger. 40’ terecht afgekeurd doelpunt wegens ‘off side’ van Glenn Van Den Broeck, het rugnummer 9 zorgt voor de meeste dreiging voor zijn elftal, ook wanneer hij in minuut 44 op zijn linker flank een mooie voorzet aflevert richting tweede paal, maar Peter Nijs komt enkele stappen te laat om af te werken. We gaan rusten met een 0 – 0 tussenstand. Ongewijzigde ploegen voor de tweede helft, eerst noteren we een gele kaart voor Thomas Brigez, die daardoor de eerste wedstrijd na Nieuwjaar uit bij KFC Kontich B langs de zijlijn moet toekijken. 52’ hoekschop voor onze gasten uit Hallaar, getrapt door Pieter-Jan Vercammen, Bram Criel kan geheel ongehinderd de bal via de handen van Sander binnen koppen: 0 – 1, toch wel een koude douche en je beseft meteen dat het erg moeilijk wordt tegen deze ploeg die eens op voorsprong erg gevaarlijk in de omschakeling is, want nu moeten wij meer met risico gaan aanvallen. De trainers beslissen om de 19-jarige Wouter Lamberts te brengen , Anass komt naar de kant, Nick Meert wat lager en Wouter diep voorin. Hij staat nauwelijks op het veld of krijgt meteen een grote kopkans na voorzet van Nick, Wouter raakt het leder volledig verkeerd die de foute richting uitgaat. Echter toont hij bijzonder veel inzet en loopt hij zich een half uur lang de ziel uit zijn lichaam, om de opbouw achterin bij de bezoekers te verstoren, hij doet dit met verve. 65’ Wouter is ook betrokken bij een aanval die de inleiding is tot een terechte strafschop, na overtreding op Wiebe Bakker. Zo krijgen we een duel Vetters – Demul, de doelman van Hallaar positioneert zich opvallend naar zijn linker hoek om trachten Jens uit zijn lood te slagen, maar die blijft zoals altijd ijzig kalm en trapt de verdiende gelijkmaker tegen de touwen !! GOOOOAAAAAAAAL!!  1 – 1, met nog 25 minuten op de klok alles te herdoen. Het is nu zaak om achterin niet al te veel risico’s meer te nemen, want uiteindelijk zouden we niet ontevreden zijn met een puntendeling. Maar net als vorige week etaleert onze ploeg bijzonder veel collectieve inzet, er wordt in alle linies voor elkaar gelopen en dat zijn de ingrediënten die in voetbal heel vaak tot succes leiden. Zeker wanneer een speler het niveau daar naast ook nog eens overstijgt, zoals vanmiddag Ham Zaàf, niet aflatend - actie na actie - speelt hij Samuel Peeters en C° op een hoopje. 80’ de kans voor Wouter om onze ploeg op voorsprong te schieten, na een opgezet 1-2tje met Hamza, duikt hij oog in oog op voor doelman Vetters, zijn poging gaat via de vingertippen van de keeper net naast in hoekschop. De bal komt aan de 16 bij Hamza, die met een heerlijke kapbeweging enkele verdedigers op het verkeerde been zet en met een lage schuiver Gregory Vetters verschalkt: GOAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAL !!! 2 – 1 zowaar ! Hamza Zaàf krijgt enkele minuten voor affluiten zijn verdiende applaus wissel, het heeft wat geduurd, maar we hopen dat hij dit de komende maanden meer kan tonen. Maar de kers op de taart komt nog in het absolute slot van de blessuretijd. De beresterke Thomas Brigez denkt, wat heb ik nog in mijn tank van 2019 en blijkbaar zit er nog een ‘cartouche’ in, hij  gaat op solotoer, loopt zowat elke tegenstander er af en met subliem passje zet hij Wouter alleen voor doel, deze keert mist onze youngster niet en schuift hij de 3 – 1 tegen het net, de bank ontploft en de technische staff is het delirium nabij, wat is winnen soms toch heeeeeeerlijk, zeker als je ziet hoe de zege als collectief met de juiste ingesteldheid wordt behaald. Proficiat en chapeau aan alle 15 jongens en de trainers, ……en uiteraard aan de niet al te talrijke opgekomen, maar toch trouwe supporters van geel-blauw. Nu even genieten van de eindejaarsdagen, want na nieuwjaar moeten we de eerste zes wedstrijden maar liefst 5 keer uit spelen. Daar ligt onze uitdaging voor 2020, om onze statistieken op verplaatsing wat op te krikken. We pauzeren nu na 16 wedstrijden kort : we tellen 25 punten en staan in de buik van het klassement op een negende stek. We behalen thuis knap 24 op 30 en uit amper 1 op 18. Uw verslaggever neemt een korte break tot de eerstvolgende thuiswedstrijd op 12 januari tegen KFC Putte.

Tot dan wens ik alle lezers en hen die KVS Branst een warm hart toedragen bijzondere fijne feestdagen en vooral een gelukkig en gezond 2020!

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Volg ons
Please reload

Archief
  • Facebook Basic Square

© Copyright 2015. KVS Branst   Walter Van Ingelgem