March 9, 2020

February 28, 2020

Please reload

Recente berichten

Opluchting: Eerste punt op verplaatsing na wedstrijd met twee gezichten.

December 3, 2019

Verslag eerste elftal KVK Hooikt – KVS Branst (zat. 30/11/2019 – 20 uur)

 

Uitslag: 2 – 2 (Rust: 1-0)

 

Selectie KVK Hooikt: Matti Knapen – Glenn Janssens - Sam Van Den Brande - Jochem Van Dyck  - David Peeters – Baris Özturk  - Gilles Dennen  - Vincent Cluyts  - – Giorgi Faes – Torben Driesen - Ifeanyi Mbachu

 

Wissels KVK Hooikt:  66’  Gilles Dennen out,   Maxim De Nys in – 85’ Baris Özturk out, Brent Schuermans in – NG Stef Pittoors en  Gilles Hamaide (GK)

 

Selectie KVS Branst: Sander De Batselier – Kenny Laevaert – Brahim Ben Sallam – Steven Maes – Jens Demul – Paavo Verbiest – Thomas Brigez – Anass Boukandrouj – Wiebe Bakker – Roel Van Hemert – Nick Meert

 

Wissels KVS Branst: 46’ Anass Boukandrouj out, Hamza Zaàf in – 55’ Paavo Verbiest out, Abdoul Karim Fofana in – 85’ Steven Maes out, Ali Gönen in – NG Roel Van Cleemput (GK)

 

Doelpunten: 5’ Giorgi Faes (1 – 0), 49’ Jens Demul (pen:1 – 1), 67’ Ifeanyi Mbachu (2 – 1), 83’ Abdoul Karim Fofana (2 – 2)

 

Gele kaart(-en) KVK Hooikt: géén

Gele kaart(-en) KVS Branst: 40’ Wiebe Bakker, 75’ Hamza Zaàf, 87’ Abdoul Karim Fofana

 

Scheidsrechter de heer Christophe Lenaers (2), bijgestaan door de heren Jean Van Heghe (3) en Gert Ghielens (2)

 

Laatste uitwedstrijd van jaargang 2019 voor onze Scheldezonen, meteen ook de laatste kans om op verplaatsing de eerste punten te sprokkelen dit seizoen.  De laatste jaren werd er echter niet veel geoogst in de Beekstraat te Koningshooikt. Vooraf zeker jammer dat we nog steeds niet konden beschikken over sterkhouders Djibril Pengé en Richard Simmy. De jongens van trainer Patrick Gotzen tellen evenveel punten als geel-blauw (18) en raapten een mooie 13 op 18 uit hun laatste 6 wedstrijden, de wedstrijd uit bij KFC Putte vorige week werd verloren (4-0).  Hoe dan ook indien KVS Branst de ploegen in de linker kolom niet verder afstand wil zien nemen werd er best niet verloren , zeker als voor de 2 resterende thuiswedstrijden kleppers als SV Willebroekse en KFCM Hallaar op de affiche staan. Je mag hopen dat de jongens geleerd hadden uit hun vorige thuiswedstrijd dat je nooit zo slap aan een duel mag beginnen. Helaas wat onze spelers de eerste 45 minuten serveerden in Hooikt moet van het zwakste van dit seizoen geweest zijn. Lusteloos en ongeïnspireerd de partij ondergaan, zelden werd een duel gewonnen en de bal werd - als we die dan toch hadden - al snel weer verloren. Niet te verwonderen dat we na nauwelijks 5 minuten reeds op achterstand werden gezet.  Ondoortastend verdedigen op onze linker flank, lage voorzet volgt en Giorgi Faes die simpel scoort: 1 – 0. Het schudt ons elftal niet wakker en we mogen ons gelukkig prijzen dat de thuisploeg ook al niet teveel kwaliteit toont, want anders was de wedstrijd bij rust allicht gespeeld.  Keer op keer worden we in de rug  uitgespeeld mede door zwakke onderlinge coaching en een gebrek om elkaar te helpen…..34’ Vincent Cluyts mist een grote mogelijkheid om de 2 – 0 op het bord te zetten, wat zet geel-blauw daar tegenover deze eerste helft ? Met wat goede wil noteren we (41’) een plaatsbal van Roel Van Hemert die niet ver naast het doel van Matti Knapen gaat. Het heeft vanzelfsprekend gedonderd in de kleedkamer van de Scheldezonen, en het dient gezegd onze spelers zijn met een totaal andere mentaliteit aan de tweede helft begonnen.  49’ Kenny Laevaert trapt voorzet tegen de hand - die niet tegen het lichaam is - van Ifeanyi Mbachu. Scheidrechter Lenaers wijst terecht naar de stip, Jens Demul klaart de klus: GOOOOAAAAL ! 1 – 1. Ons elftal put hieruit zienderogen moed en neemt zelfs de wedstrijd in handen. 56’ Hamza Zaàf draait zich knap vrij en speelt Nick Meert aan die van kortbij net niet kan scoren. 64’ Nick kan alleen op doel afgaan, onderweg probeert men bij de thuisploeg de zeis boven te halen, Nick blijft op de been en oog in oog met keeper Knapen wil hij lobben, maar helaas niet zuiver genoeg. 66’ balverlies in de 16, één lange bal richting Mbachu, sneller in een lange rush dan Steven Maes, maar toch vanuit scherpe hoek trapt hij het leder voorbij onze doelman Sander De Batselier…..2-1.Ongelofelijk, de thuisploeg was in geen 20 minuten voor ons doel geweest en opnieuw moeten we achtervolgen. Ook deze verplaatsing dreigt op een pijnlijk verlies af te stevenen. 82’ Vrije trap op rechts via Kenny Laevaert, de bal wordt voor doel gekopt in de voeten van Fofana die de gelijkmaker tegen het net trapt: GOOOOOOAAAAAAL 2 – 2 ! Deze stand wijzigt niet meer en is op basis van de 90 minuten billijk. Enerverend is echter wel dat de ref. ons drie gele kaarten toedeelt en telkens de ogen sluit bij ‘gele’ overtredingen van de thuisploeg, ruiterlijk toegegeven door zijn eigen assistenten…. Maar daar koop je niets mee, zodoende moeten Zaàf en Fofana aan de zijlijn toekijken volgend wedstrijd, dan komt de tweede in de rangschikking SV Willebroekse naar de ‘Buizerd’. Supporters op post !

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Volg ons
Please reload

Archief
  • Facebook Basic Square

© Copyright 2015. KVS Branst   Walter Van Ingelgem