March 9, 2020

February 28, 2020

Please reload

Recente berichten

Beslissend doelpunt in slotminuut velt te hard verdict.

November 4, 2019

Verslag eerste elftal  SK Wavria - KVS Branst (zon. 03/11/2019 – 14:30 uur)

 

Uitslag:  3 – 2 (Rust: 2-2)

 

Selectie SK Wavria: Niel De Booij – Pieter De Bruyn – Bram T’ Seyen – Jeroen De Vroe – Marnick Ceuppens – Maarten Lardaux – Koen De Preter – Brent Looymans – Pieter Heremans – Axl Van Dyck – Sebastiaan Van Dyck

 

Wissels SK Wavria: 73’ Pieter Heremans out, Andres Claus in – 85’ Axl Van Dyck out, Cedric Van Elverdinghe in – NG Sander Schietecatte en Ruben Micha (GK)

 

Selectie KVS Branst: Sander De Batselier – Kenny Laevaert – Brahim Ben Sallam – Steven Maes – Jens Demul – Richard Simmy – Thomas Brigez – Hamza Zaaf – Anass Boukandrouj – Nick Meert – Djibril Pengé

 

Wissels KVS Branst : 80’ Hamza Zaaf out, Wouter Lamberts in - NG Tim Bakker, Paavo Verbiest en  Roel Van Cleemput (GK)

 

Doelpunten: 15’ Jeroen De Vroe (pen.: 1 – 0), 25’ Bram T’Seyen (owngoal: 1 – 1), 38’ Jens Demul (pen.:1 – 2), 45’ Axl Van Dyck (2 – 2), 90’ Bram T’Seyen (3 – 2)

 

Gele kaart(-en) SK Wavria:  30’ Maarten Lardaux, 38’ Koen De Preter, 57’ Marnick Ceuppens, 81’ Sander Schietecatte (Bank), 91’ Sebastiaan Van Dyck

 

Gele kaart(-en) KVS Branst :  15’ Steven Maes , 75’ Jens Demul

 

Scheidsrechter: de heer Franky Omloop (8), bijgestaan door de heren Jari Volckerick (6) en Michel Van De Wouwer (2)

 

Beslissend doelpunt in slotminuut velt te hard verdict.

Slotwedstrijd van de eerste periode die wordt binnen gehaald door titelfavoriet SV Willebroekse. Op het programma een vierde uitwedstrijd bij SK Wavria. De jongens van T1 Bert Verlinden promoveerden vorig seizoen als kampioen naar derde provinciale, behielden zowat hun voltallige kern , enkel de ervaren doelman Niel De Booij was zowat de enige versterking. Totnogtoe deed paars-wit het verre van onaardig met 15 op 27 en een plaatsje hoger dan geel-blauw.  De Scheldezonen konden op verplaatsing nog niets rapen en na de ontgoochelende 0 op 6 en zwak spelvertoon de jongste weken, zouden we met minimaal één punt zeker tevreden terug huiswaarts keren. Zover is het helaas niet gekomen, want opnieuw werd het een zure nederlaag, hoewel een gelijkspel billijker had geweest. Maar een torenhoog cliché wordt dan terecht boven gehaald….. ‘ het zijn de doelpunten die tellen….’.

De trainers moesten vooraf hier en daar wat aan het elftal sleutelen, want niet minder dan 3 spelers bleven geschorst aan de kant: Roel Van Hemert, Wiebe Bakker en Abdoul Fofana. Zodoende kwam Steven Maes vroegtijdig  – na achillespees blessure -  terug achterin in de basis, zijn laatste duel dateerde van 22 september. De thuisploeg had op eigen terrein een knappe ongeslagen reeks neergezet met 12 op 12 en een doelsaldo van maar liefst 10 voor en 1 tegen. Statistieken die verder geen uitleg hoeven. We wisten vooraf dat we voor een lastige opdracht zouden staan. De gastheren namen van bij het aanvang signaal van ref Franky Omloop het iniatiatief. Onze jongens leden alweer veel te snel balverlies of speelden onoordeelkundig naar achter en zo kwam onze defensie te vroeg onder druk.  Al in minuut 3 moet Sander De Batselier een volley van Pieter De Bruyn na afgeweerde bal bij een onterecht gegeven vrije trap van onder zijn dwarslat tikken. Minuut 15, een aanval over rechts, Jens Demul glijdt weg, de bal wordt aan de achterlijn terug gelegd, Steven Maes met sliding, het leder gaat via zijn voet tegen de hand, en de ref.  is streng en wijst naar de stip. Het reglement van strafschop na handspel was deze middag – zo bleek achteraf - echt wel een issue. Het rugnummer 4 Jeroen De Vroe achter de bal, en pech voor Sander die de eerste poging weert, maar in de nabeurt is het De Vroe die toch kan scoren: 1 – 0…… 25’ Kenny Laevaert, die zich vanmiddag herpakte na enkele moeilijke wedstrijden , verovert de bal van ex-Branst speler Axl Van Dyck, met een lange rush gaat hij zijn flank af, brengt het leder strak voor ,die vervolgens door verdediger Bram T’Seyen onhoudbaar in eigen doel wordt verwerkt…. 1 – 1 ! Na deze gelijkmaker neemt KVS Branst het spel over van de thuisploeg.  In minuut 38 een overtreding gefloten aan de 16 op de infiltrerende Hamza Zaaf, Djibril trapt de vrije trap tegen de arm van de opspringende Koen De Preter en opnieuw wijst de heer Omloop naar de stip….. Jens Demul zet doelman De Booij op de verkeerde voet en zet zowaar onze ploeg op voorsprong, niet onverdiend trouwens: 1 – 2 ! Als je verwacht dat deze voorsprong wat bevrijdend gaat werken kom je bedrogen uit, want plots maken we achterin onnodige foutjes of maken we verkeerde keuzes en op slag van rust, opnieuw bij een vrije trap, wordt de bal van links naar de tweede paal verstuurd, onze doelman aarzelt en we zien enkel Axl Van Dyck de hoogte in gaan en al te gemakkelijk de bal overhoeks binnen koppen….. 2 – 2. Zo jammer dit weg te geven in de slotseconde van de eerste 45 minuten. Zo scoort Axl pas zijn tweede van het seizoen en uitgerekend tegen zijn ex-ploeg. De toeschouwers zitten zeker niet naar een hoogstaande wedstrijd te kijken op deze typische druilerige herfstdag, maar spanning is er wel. Ongewijzigde elftallen voor de tweede helft, Minuut 65, we komen net niet op voorsprong na een zeldzame vloeiende opbouw via Richard Simmy en Kenny Laevaert, deze laatste speelt de bal goed in op Djibril Pengé, die in eerste instantie goed van zijn opponent weg draait, maar zijn doelpoging net naast de kooi van de geklopte De Booij ziet gaan…..Branst voelt dat de thuisploeg te pakken is en gaat op zoek naar de voorsprong, Pengé stuurt Anass Boukandrouj diep, schuin voor doel, lage trap volgt, De Booij met een voetveeg behoedt zijn ploeg van een achterstand. 72’ De kans op 2 – 3 , na een bal recuperatie op de helft van de tegenstander via Hamza Zaaf, gaat het via Nick Meert naar Djibril, onze spits krijgt voldoende tijd om te scoren, maar verkiest in één tijd de bal te plaatsen naar de verste hoek, dichter komen we niet meer dan dit….. dus sleutelmoment niet gepakt en dan voel je de bui stilaan hangen. Nauwelijks drie minuten later onderschept Jens Demul - net in eigen rechthoek -  het leder via het lichaam tegen de arm en ziet de ref en de roepende thuisploeg opnieuw een strafschop, wat een dreun…. Opnieuw De Vroe achter de bal, maar het is Sander die met de voet redding brengt ! We gaan naar een spannend slot en je voelt dat er nog een doelpunt in de lucht hangt, eerst trapt Djibril tegen een verdediger aan (83’) en 1 minuut later grote kans voor Axl Van Dyck die van kortbij tegen het lichaam trapt van Demul, opnieuw roept de thuis aanhang om strafschop, maar nu vindt de scheidsrechter het welletjes en laat door spelen. Minuut 90 loopt…. laatste aanval allicht, bal is op rechts bij de thuisploeg, géén druk op de bal, voorzet kan zodoende gemakkelijk voor ons doel getrapt worden, goed aangesneden bal die knap , maar pijnlijk voor ons, door Bram T’Seyen wordt binnen geknikt….. 3 – 2 en nul op 9……

 We slikken de jongste drie wedstrijden 9 tegengoals, te veel van het goede….. echter de analyse is en blijft dezelfde, er zit te weinig verrassing en overtuiging in ons spel, te ‘soft’ in het duel, géén balvastheid, waardoor het gemakkelijk te verdedigen is tegen onze ploeg. In balverlies moet er collectief beter geanticipeerd en gecommuniceerd worden, want de jongste wedstrijden spelen we alsof er 2 blokken zijn, één blok dat enkel aanvalt en een blok dat daardoor achterin te veel aan zijn lot wordt over gelaten en in de problemen komt. Vanmiddag was er geen gebrek aan inzet die bespeurden we wel, en verdienden we zeker een punt, dus het gevoel tegenover vorige week is wel anders, maar we moeten het nu met amper 12 op 30 wel stilaan gaan afdwingen en op een andere manier, want zo komen we anders in de kelder van de rangschikking terecht. Rust bewaren en werkpunten aanpakken is nu het devies, met volgende zondag de nu reeds erg belangrijke wedstrijd tegen rechtstreeks opponent Hove Sport.  Supporters kom de Scheldezonen aanmoedigen !

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Volg ons
Please reload

Archief
  • Facebook Basic Square

© Copyright 2015. KVS Branst   Walter Van Ingelgem