March 9, 2020

February 28, 2020

Please reload

Recente berichten

Geen enkele doelkans voor makke bezoekers , mede door een sterk spelende thuis defensie.

October 14, 2019

Verslag eerste elftal  KVS Branst – Sporting Tisselt (zon. 13/10/2019 – 15:00 uur)

 

Uitslag:  3 – 0 (Rust: 1-0)

 

Selectie KVS Branst: Sander De Batselier – Kenny Laevaert  – Brahim Ben Sallam – Roel Van Hemert – Jens Demul – Richard Simmy – Thomas Brigez -   Wiebe Bakker  – Hamza Zaaf -  Nick Meert –   Djibril Pengé

 

Wissels KVS Branst :  54’ Hamza Zaaf out, Anass Boukandrouj in – 67’ Richard Simmy out, Abdoul Fofana in - 83’ Nick Meert out , Tim Bakker in –  - NG Roel Van Cleemput (GK)

 

Selectie Sporting Tisselt: Jasper Huyghe – Michael Van Riet – Anthony Gabriëls – Thomas Cortebeeck – Jonathan De Smet – Stef Van Der Auwera – Nikolai Robertson – Sam D’Hertefelt – Levi Wauman – Nourdine Benali – Robin Vollon

 

Wissels Sporting Tisselt: 56’ Robin Vollon out, Amoo Boatey – 65’Stef Van Der Auwera out, Tom Steemans in -  NG Thomas Braet en  Jordi Michiels (GK)

 

Doelpunten:  6’ Wiebe Bakker (1 – 0), 70’ Djibril Pengé (2 – 0), 90’ Djibril Pengé (3 – 0)

 

Gele kaart(-en) KVS Branst: 54’ Hamza Zaaf

Gele kaart(-en) Sporting Tisselt :  70’ Jonathan De Smet

 

Scheidsrechter: de heer Tibo Huygen (6), bijgestaan door de heren Edward Vandyck (3) en Bertrand Poppe (5)

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Was KVS Branst zondagmiddag te sterk of waren onze gasten uit Tisselt te zwak, de waarheid zal wel ergens in het midden liggen. Zaak is dat we zelden gezien hebben dat een tegenstander géén enkele grote doelkans kon bij elkaar voetballen. Een pluim voor onze achterhoede met als exponent Roel Van Hemert, die intussen toch  naar zijn verwachtte niveau en meerwaarde voor het elftal toe groeit, sterk in het duel en prima coachend naar zijn medespelers. We willen weliswaar onderstrepen dat de collectieve prestatie in de eerste plaats de reden is dat geel-blauw een mooie 9 op 9 neer zet en nu plots op een vijfde plaats in het klassement staat. Op het middenveld zagen we een beresterke Thomas Brigez zijn ploegmaats bijspringen , zodoende kregen de bezoekers wel veel balbezit maar misten ze scherpte en creativiteit eenmaal ze op onze speelhelft kwamen. De thuisploeg opende scherp en werd hiervoor snel beloond. Een voorzet wordt in onze rechthoek afgeweerd via een sterke Jens Demul, de bal komt bij Wiebe Bakker, hij stuurt Djibril Pengé diep en kiest zelf positie centraal aan de 16, Djibril, klaarkijkend , speelt de bal terug op Wiebe die zich door de bezoekende centrale defensie wringt en heel beheerst en netjes doelman Huyghe verslaat…… GOAAAAAAAAAL !!! 1 – 0. De Scheldezonen zijn in het eerste kwart van deze wedstrijd zeker niet onaardig, maar nadien missen we balvastheid en zijn  we in de opbouw te snel het leder kwijt. Opvallend is dat we - ondanks we toch wel wat technisch vaardige jongens hebben rond lopen -  de eerste bal aanname onzorgvuldig is. Maar de bezoekers profiteren op geen enkel moment in de omschakeling, en missen duidelijk vanmiddag een dirigent die Benali en C° in stelling kan brengen. 39’ De mogelijkheid voor KVS Branst om op 2 – 0 te klimmen als Thomas Brigez knap Djibril wegstuurt, doelman Huyghe aarzelt wat en verlaat zijn doel, maar onze goalgetter mist de opgelegde doelkans met een mislukte lob….. We gaan rusten met een 1 – 0 voorsprong. Ongewijzigde elftallen voor de tweede 45 minuten, nauwelijks afgetrapt of Richard Simmy brengt Nick Meert in stelling, zijn  trap wordt mooi in corner afgeweerd door Huyghe. 70’ De vraag of Djibril Pengé ook vanmiddag zal scoren wordt positief ingevuld, want na een knap opgezette aanval, komt de bal voor doel en devieert hij de bal voorbij de Tisseltse doelman……..GOOOOOOOOOAAAAAAAAAL !!  2 – 0, de bezoekers proberen te reageren maar ze geraken nauwelijks in de buurt van Keeper Sander De Batselier, en wij krijgen nu uiteraard naar het slot wat meer ruimte. 84’ Djibril speelt Fofana aan, prima voorzet naar Anass Boukandrouj, die in één tijd besluit, helaas bal te centraal pal op Huyghe.  85’ Fofana met individuele actie, toont zijn klasse, het sluitstuk van de bezoekers zweeft da bal uit de hoek. 90’ Kers op de lekker smakende taart, Fofana stuurt op het juiste moment Djibril alleen op doel, géén buitenspel, de bezoekende verdedigers lopen zelfs niet meer terug, waardoor Djibril alle tijd krijgt één op één met Huyghe, en met een gelukje scoort hij de 3 – 0…… GOOOOOOOOOOAAAAAAL !! zware cijfers toch wel tegen een onverwachte makke tegenstander die wel een excuus van wat langdurig afwezige spelers kan inroepen., zo komt er een eind aan een luik van 4 thuiswedstrijden op rij , met een 9 op 12 , en enkel een ongelukkig verlies tegen KFC Katelijne, mogen we best tevreden zijn en hopen dat onze ploeg meer en meer in het juiste ritme komt.  Volgende week, zaterdagavond wedstrijd op bezoek bij Schelle Sport, die net zoveel punten (12) hebben , en KFC Putte dit weekend verrassend ging verslaan met 0 – 2. Opnieuw vol aan de bak dus .

Vermelden we nog de prima leiding van de slechts 21 jarige Tibo Huygen, goed bijgestaan door de heren Vandyck en Poppe. De aanwezigheid van onze jeugdspelers die hun ‘Peters’ kwamen aanmoedigen evenals enkele ex-Branst spelers en vrienden van KFC Wintam die in hun reeks momenteel overtuigend op kop staan, dankjewel aan sponsor Hans en Evi van Café Het Wiel in Bornem.

 

Supporters geel-blauw graag ook volgende zaterdag op post in de Kapelstraat te Schelle !

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Volg ons
Please reload

Archief
  • Facebook Basic Square

© Copyright 2015. KVS Branst   Walter Van Ingelgem