March 9, 2020

February 28, 2020

Please reload

Recente berichten

Vroege rode kaart en eerste off side tegengoal hypothekeren wedstrijd van opnieuw ontgoochelende Scheldezonen.

September 22, 2019

Verslag eerste elftal  KVS Branst – KFC Katelijne A (zon. 22/09/2019 – 15:00 uur)

 

Uitslag:  1 – 2 (Rust: 0-1)

 

Selectie KVS Branst: Sander De Batselier – Anass Boukandrouj – Brahim Ben Sallam – Steven Maes – Jens Demul – Richard Simmy – Roel Van Hemert – Wiebe Bakker – Hamza Zaaf – Nick Meert - Djibril Pengé

 

Wissels KVS Branst : 74 Nick Meert out, Roel Van Cleemput (GK) in - 67’ Anass Boukandrouj en Brahim Ben Sallam out , Paavo Verbiest en Abdul Fofana in - NG Tim Bakker

 

Selectie KFC Katelijne A : Laurens Plees – Joachim Goossens – Walt Mertens – Nils Vanderzypen – Brent Nelissen – Thomas Liekens – Ernest De Cock – Jonas De Wit – Michael Maeremans – Tommy Gommers – Kyo Oenang

 

Wissels KFC Katelijne A: 67’ Kyo Oenang out, Michael Borremans in – 75’ Joachim Goossens en Ernest De Cock out, Michiel Van Dessel en Jente Op De Beeck in – NG Lucas De Beusscher (GK)

 

Doelpunten:  25’ Jonas De Wit (0 – 1), 72’ Michael Maeremans (0 – 2), 79’ Djibril Pengé (1 – 2)

 

Gele kaart(-en) KVS Branst: 82’ Abdul Fofana , 85’ Paavo Verbiest

Rode kaart(-en) KVS Branst: 7’ Sander De Batselier

 

Gele kaart(-en) KFC Katelijne A : 82’ Nils Vanderzypen

 

Scheidsrechter: de heer Joachim Daemen (6), bijgestaan door de heren Senne Boeckx (3) en Marcel Horemans (8)

 

Vroege rode kaart en eerste off side tegengoal hypothekeren wedstrijd van opnieuw ontgoochelende Scheldezonen.

3 op 12 is de erg magere oogst na vier wedstrijden van onze jongens. En zo zit ons team wat in de spreekwoordelijke hoek waar de klappen worden uitgedeeld. Na de ‘onvoldoende’ van vorige week in Putte (3-1 nederlaag) verwachtten trainers en supporters een gepast antwoord, het was opnieuw wat herschikken voor coach Van Bossche, want Kenny Laevaert zit met een spierblessure en is een paar weken onbeschikbaar. Ook Thomas Brigez zit nog in de lappenmand. Je wil met goede bedoelingen aan een wedstrijd beginnen, maar al snel kreeg de thuisploeg- vanmiddag in het groen - een felle mokerslag te incasseren, een balletje in de rug van Steven Maes, onze doelman komt uit, maar de bezoekende aanvaller is net iets sneller op de bal en gaat onderuit op het zwaaiende been van Sander. Belangrijk in het vernieuwde reglement is als wanneer de bal naar de buitenkant wordt gespeeld en de doelman enkel de intentie heeft om het leder te spelen , de sanctie een gele kaart is… scheidsrechter Daemen houdt er een eigen interpretatie aan over en haalt de rode kaart naar boven. Erg zuur voor onze aanvaller Nick Meert die op deze wijze erg vroeg de plaats moet ruimen om tweede doelman Roel Van Cleemput te kunnen brengen.  Het zou erg lang duren vooraleer onze ploeg van deze klap leek te herstellen. 15de minuut de bezoekers lijken de man meer situatie al snel te zullen uitbuiten , maar de kopbal van Jonas De Wit treft de paal. 17’ toch eens de thuisploeg wanneer Jens De Mul in de 16 uithaalt, doelman Plees gaat goed plat. 23’ beste kans totnogtoe , Roel stuurt Wiebe mooi weg op rechts, prima voorzet volgt, Djibril Pengé met deviatie, opnieuw Plees met uitstekende redding en net géén 1 – 0…. Echter 2 minuten later, geven we vooral te veel ruimte weg op de linkerflank van de bezoekers, bal in de rug van Anass Boukandrouj, linkerflankspeler van Katelijne - weliswaar in buitenspelpositie – mag toch doorgaan, 45 pass naar Jonas De Wit die mooi in één tijd onze doelman Van Cleemput klopt: 0 – 1, nu wordt het tegen dit Katelijne uiteraard nog wat lastiger, maar wat vooral ontgoochelend is, is dat onze jongens in plaats van als een gebeten hond strijdlust , mentaliteit tonen en een tandje bij  steken, integendeel lusteloos en met weinig bezieling weerwerk bieden. Te veel spelers doen in balverlies te weinig inspanningen en dat is wel een wederkerend probleem. En het wordt echt wel tijd dat diverse spelers beseffen dat je, om punten te pakken , in bepaalde omstandigheden werkvoetbal moet kunnen brengen en dus kilometers moet malen. Op het halfuur rukt Brahim op , bal gaat naar Roel Van Hemert, die op zijn beurt Djibril wegstuurt, onze spits is eerder op de bal dan doelman Plees, onze spits probeert met een boogbal , maar geen gelijkmaker, het leder gaat naast. 33’ Tommy Gommers met mooie schietkans, hij trapt over. Tot de rust gebeurt er niks meer noemenswaardig en is er een krappe voorsprong voor Katelijne.  50’ dot van een kans voor Roel Van Hemert na knap voorbereidend werk van Hamza Zaaf, met zijn traptechniek moet hij altijd scoren, maar hij talmt te lang en zijn poging is te slap om doelman Plees in gebreke te vinden. Hier moest de 1 – 1 op het bord staan. Naarmate de wedstrijd vordert zie je dat de bezoekers evenmin overtuigend acteren en is er misschien nog wat mogelijk. Onze trainer voert in minuut 67 een dubbele wissel door en haalt twee verdedigers naar de kant, Pavo neemt plaats op rechtsachter in plaats van Anass en Abdul Fofana gaat in steun van Djibril spelen , echter 5 minuten later gaat Ernest De Cock voorbij Paavo Verbiest haalt de achterlijn en zijn lage voorzet wordt binnen getikt door Michael Maeremans: 0 – 2 boeken toe denk je dan, maar wanneer in minuut 79 de aansluitingstreffer valt groeit plots – wel erg laat – het geloof dat we dit Katelijne dat deze tweede helft geen al te best niveau meer vertoont, nog in de problemen kunnen brengen. Een uittrap van Roel via het hoofd van een bezoeker brengt Djibril in stelling, zijn poging komt via de paal terug in zijn bezit en hij duwt de rebound binnen, de eerste assistent had buitenspel gezien, maar de ref overruled nu terecht dit signaal: 1 – 2, met nog een klein kwartiertje alles op alles nu…. KVS Branst krijgt nog twee uitgelezen mogelijkheden om de gelijkmaker te scoren, eerst trapt Fofana een voorzet van Roel op de paal, en tot slot kopt Djibril nog een mooie kans aan de tweede paal over doel. Dus opnieuw een nederlaag voor de Scheldezonen, vermijdbaar, dat zeker, maar om jezelf te belonen moet je het wel afdwingen en je niet enkel verstoppen achter discutabele beslissingen van het arbitrale trio of foutjes van medespelers. Je moet samen de oplossingen gaan zoeken en meer brengen, en als een medespeler je wilt helpen, dit niet altijd als ‘onterechte’ kritiek interpreteren, dus jongens niet de koppen in het zand steken , maar gezamenlijk de borst nat maken en als collectief de kwaliteit brengen die in deze groep wel degelijk zit. Volgende zondag wedstrijd vijf opnieuw thuis aan de Buizerd, ontvangen we Leest United, meteen een zespunten wedstrijd in de kelder van de rangschikking. Kom op Scheldezonen toon jullie eergevoel.

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Volg ons
Please reload

Archief
  • Facebook Basic Square

© Copyright 2015. KVS Branst   Walter Van Ingelgem