March 9, 2020

February 28, 2020

Please reload

Recente berichten

Kleine overwinning, maar grote stap dichter bij ons doel

March 18, 2019

Na de meer dan behoorlijke prestatie van onze jongens vorige week tegen KFC Putte, een duel in de put van Niel. De mannen van Bart De Troetsel waren zeker gebrand op een sportieve revanche na de 8 – 0 pandoering in de heenwedstrijd op 18 november van vorig jaar.

 

Onze coach Karel Van Bossche drukte onze spelers op het hart dat we daardoor ons zeker aan een gemotiveerde tegenstander konden verwachten.  De eerste 10 minuten na het startsignaal van scheidsrechter Wim Vermijlen, waren de intenties vrij snel duidelijk. De thuisploeg voor de gelegenheid in zwart-wit, groepeerde zich in blok voor hun 16 meter, enkel hun spits – toch wat verrassende naam daar op die positie  – Steve Spruyt bleef voorin. Zaak is dan om met focus en geduld de opbouw te verzorgen en de organisatie te bewaren, maar het liep plots al vlug fout, wanneer een zeldzame flater van onze centrale verdediger Brahim Ben Sallem koeltjes wordt afgestraft (14’).  De Proft verovert de bal en behoudt knap het overzicht, bedient Steve Spruyt die simpel binnen duwt: 1 – 0.  Wat verrassend brengt dit ons team aan het twijfelen en is de samenhang weg. Veel foute passes volgen, en de thuisploeg tankt vertrouwen. Ze winnen de duels omdat zij wel hun voet zetten en wij niet, en dat maakt het er niet eenvoudiger op. We raken nauwelijks aan kansen en het blijft nu uitkijken  om op geen tweede counter te lopen, want jongens als De Proft en Hajab liggen op de loer , beide spelers zoeken en vinden vaak de ruimte. 25’ een eerste keer geel-blauw met een afstandspoging van Jelle Hermans, zijn trap gaat naast.  SV Nielse kan bijna profiteren als onze doelman twijfelt om uit te komen, een thuisspeler komt een voetje te kort om te scoren. Verder in de wedstrijd is ons sluitstuk wel bij de pinken en is zijn plukwerk bij de voorzetten in onze 16 prima verzorgd. 39’ Jens Demul met een knappe ingeving en dito voorzet richting tweede paal, doelman Bex komt niet en Jelle Hermans neemt hem met het hoofd te grazen GOOOOOOAAAAAL ! 1 – 1 (zijn twaalfde van het seizoen) , belangrijk dat we dit voor de pauze nog doen.

 

Na de koffie, dezelfde 11 bij beide ploegen op het kunstgras. Het vierde kwartier geen ommekeer in het niveau van deze wedstrijd, enkel hopen we dat de hagelbui de Scheldezonen wat kan triggeren. 57’ Nick Meert wordt alleen voor doelman Bex gezet die ver uitkomt, Nick heeft verschillende opties, maar besluit de enorme doelkans tegen de keeper van Nielse.  Kenny Van Aken komt op het veld en moet trachten het verschil te maken. 65’ en hij doet het ook !  Lage voorzet van Nick Meert voor doel en Kenny devieert binnnneeeeuuuuh !! 1 – 2.   De thuisploeg geeft zich nog niet gewonnen, 70’ Andy Pouwels nu met goede mogelijkheid om de bordjes terug in evenwicht te brengen, na een mooie voorzet van De Proft, trapt hij de kans naast ons doel, dus …. De schaapjes zijn nog niet op het droge. Meteen daarna een copy van een doelkans die Wiebe Bakker ook vorige week tegen Putte miste, alleen voor doel , de hoek voor uit te kiezen, helaas hij trapt naast…. Hier had de wedstrijd binnen kunnen zijn. We moeten ons zelf toch verwijten dat we de laatste , zeg maar 20 minuten, de omschakelingsmomenten bijzonder pover hebben uitgespeeld. De thuisploeg gaf noodgedwongen erg veel ruimte weg, maar onze spelers waren helaas te weinig geïnspireerd vanmiddag om hier handig gebruik van te maken. 75’ brute pech voor Jelle Hermans die zijn poging tegen de binnenkant van de paal ziet gaan, ook net niet voor Nick Meert bij de rebound….Dus het blijft nagelbijten bij de ingang van het slotkwartier. Olivier Borreman en Co blijven achterin echter zonder al te veel moeite overeind, en halen de 3 erg belangrijke punten voor eventuele deelname aan de eindronde binnen. Toch wel een bijzondere statistiek van ons team, momenteel hebben we de beste aanval en beste verdediging in onze reeks en toch staan we pas vijfde in de rangschikking, het zou mooi zijn dit tot het einde te kunnen doortrekken. Indien KVS Branst volgende zondag VC Wijnegem – het nummer 9 in het klassement – kan opzij zetten en Hallaar wint niet uit bij het in degradatienood verkerende KFC Lint, dan is het doel allicht bereikt, maar ook KFC Putte dat zaterdag uit bij VC Mortsel speelt heeft mathematisch nog een kans. Dus niet te veel rekenen en trachten volgende week zelf te winnen, om wijlen Raymond Goethals te citeren:

‘Nie zievere, Speile’

 

Onze Beloften wonnen zaterdagmiddag hun wedstrijd tegen Boechoutse VV met 3 – 2.

 

Verslag eerste elftal  SV Nielse - KVS Branst (zon. 17/03/2019 – 15:00 uur)

 

Uitslag:  1 – 2 (Rust: 1 - 1) 

 

Selectie SV Nielse:  Christophe Bex – Nick De Troetsel – Niels Denie – Christophe Mast – Elias Mertens – Kenny Wauters – Andy Pouwels – Jan Jetse De Proft – Nick Van Gastel – Lotfi Hajab – Steve Spruyt 

Wissels SV Nielse: 71’ Nick De Troetsel out, Osasuyi Wemino in – NG Matthias Van Hee 

 

Selectie KVS Branst: Jens Schroyens – Kenny Laevaert – Brahim Ben Sallam – Olivier Borreman – Jens Demul – Thomas Brigez  – Bram Verhavert – Jelle Hermans – Wiebe Bakker - Kenny Van Aken – Nick Meert

Wissels KVS Branst:  57’ Jens Vanderhoeven out, Kenny Van Aken in, 78’ Nick Meert out, Jonas Heireman in, 86’ Wiebe Bakker out, Tim Bakker in – NG Florian Van Daele 

 

Doelpunten: 14’ Steve Spruyt (1 – 0) – 39’ Jelle Hermans (1 – 1) – 65’ Kenny Van Aken (1 – 2 )

 

Gele kaart(-en) KVS Branst :  87’ Jonas Heireman

Gele kaart(-en) SV Nielse : 30’ Nick De Troetsel , 44’ Andy Pouwels, 85’ Kenny Wauters, 90’ Christophe Bex.

 

Scheidsrechter: de heer Wim Vermijlen (2) bijgestaan door mevrouw Thalia Decoene (2) en de heer BMichel Van De Wouwer (4)

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Volg ons
Please reload

Archief
  • Facebook Basic Square

© Copyright 2015. KVS Branst   Walter Van Ingelgem