March 9, 2020

February 28, 2020

Please reload

Recente berichten

KVS Branst, United we stand!

April 8, 2018

Deze namiddag speelt onze eerste ploeg op verplaatsing bij FCM Hallaar.  Niettegenstaande dit een belangrijke wedstrijd is ligt de focus van de Branstenaar op volgende week zondag.  Op die dag verzamelt iedereen die KVS Branst lief is (jeugdspelers, G-ploeg, supporters, enz....) om onze ploeg naar de overwinning te schreeuwen tegen Puurs !  Voor onze jeugd hebben we een extra verrassing voorzien.  De anderen worden na een vermoedelijk pittige wedstrijd nog getrakteerd op een extra match op groot scherm:  Anderlecht - Brugge!  

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Volg ons
Please reload

Archief
  • Facebook Basic Square

© Copyright 2015. KVS Branst   Walter Van Ingelgem